Anahi Belive Eslovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi Belive Eslovenia


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Dulce.^^

Go down 
AuthorMessage
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime29th May 2009, 10:47 pm

No bom jz začela pa bom pisala dnevnik haha
pa naum zj kr neki filozofirala čeprou to delam skos bom pa kr začela:

ime mi je Lucija in stara sn 12 let (7.6. bom 13 tko da bi loh napisala da sm stara 13..:D) in pač u teh letih mamo pač najstniki veliik težau an..mislm da se z usi strinjate :D

upam da kdor bo brau moj dnevnik da se ne bo dougučasu :D
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime29th May 2009, 10:47 pm

27.5.

Prašana sm bla anglo..pa sm kr 5 dobila Dulce.^^ 847752 tko hudo zame an Dulce.^^ Icon_mrgreen pol po pouku(zadna ura bla športna zajebancija d večje ni=)) smo pa mele rokomet. Na naši šoli je biu rokomet tko prvesntvo smo igrale za tko najbolše na gorenskem. Sm blana pivodu (si na sedm metrou in pol probaš dubit žog)o in k sm jz dubila žogo hočem strelat na gol vržem me una porine iiz padem žoga gre u gol tm usi ploskajo jz pa skor umrem tm k sm tko na nogo padla da mi je blo mal gadn Dulce.^^ Icon_mrgreen sam je blo ql sam dons me buli k svina...komi hodm Dulce.^^ 122642 une iz Škofje loke Dulce.^^ 548296 hate it..une so me ene 5x na tla porinle Dulce.^^ 475243 (najbl sm bla jezna)
ampak važn je da smo zmagale an.. Dulce.^^ 526960 in smo 1. na gorenske ble (Naklo to) oin biu učitl k je biu na mestu trenerja najbl veseu(se ful naudušuje za rokomet)in ns ma zj ful rd Dulce.^^ Icon_mrgreen je pač faca an...blo je noro...moii moiii je tut gledou Dulce.^^ 939540 biu ful naudušen pa a je mal zakrbel k sm padla Dulce.^^ Icon_mrgreen

28.5.
u šol ni blo nč posebnga...sam pr športni smo u daljino skakale jz pa najbl pohablena(od učerii) tm komi hodm pa še skakat sm mogla.. Dulce.^^ 122642 in sm skočila 3 metre pa 50 cntijou...bruke zame...sj bom šeenkat skakala k je učitlca rekla da ni čudn k mam tako črnico pa rdeč mam ukrog Dulce.^^ 122642
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime29th May 2009, 10:48 pm

29.5.
don smo 1. uro pisal preverjanje za nrvo Dulce.^^ 122642 sm sam eno točko zgubla sam...je blo prepisvana velik Dulce.^^ Icon_mrgreen pol smo mel mto...neki bla jezna učitlca in prbije če mislmo da bomo mel petke če bomo kihal Dulce.^^ 693137 pol smo mel zgodlo..kr neki.spet pisal k nori Dulce.^^ 122642 pol bla spet nrva..smo popravl preverjanje pa pol kr nm je časa ustal smo mel kačo k jo je ena prnesla Dulce.^^ 939540 in me je blo priznam mal strah sam sm jo pol mela okrog vratu Dulce.^^ 526960 pol smo aglo preverjanje pisal..,boriiing Dulce.^^ 548296 pol smo pa zadno uro slovo pisal Dulce.^^ Icon_rolleyes ..upam da bo usaj 4. Dulce.^^ 526960
pol je pa mela moiiia BF. rojstn dan ubistvu ga je sam praznovala..in smo pice jedl pol šli na igriše in tm men moiii moii hoče slikat jz čist znori me tm objema pa take pol mu je pa ratal in me je sliku..ziii me ma pa za uzadje Dulce.^^ Icon_mrgreen pol smo šli k pač BF. dam pol pa k enmu vodnaku in smo se šprical...sm bla čist mokra pa zebl me je tut najbl an Dulce.^^ 186105 pol sm dam pršla pospraula sobo(ob 9. zvečer sm jo mogla pospraulat!!) pol pa pridem gor pa pišem zle Dulce.^^ 526960
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime6th June 2009, 5:48 pm

ok FUL doug nism že pisala..ni blo nč posebnga bom pisala zj za petk pa za učer

4.6.
smo mel ekskurzijo in blo še kr ql...spet daška razlagala...in spet je mela tist njen čopk Dulce.^^ Lol
pelal smo se z busm s kermu smo se že pelal na tabor Dulce.^^ 526960

5.6.
dons je biu dan okolja al neki tazga in smo u šoli so eni igral eno igrco povezano s temu...to smo mel namest nrve...pol smo namest pač redne ure angle nrvo pisal in nm je neki časa ustal k igrca ni celo uro trajala in smo prej začel pisat in smo šli vn in smo pucal okol šole Dulce.^^ Icon_mrgreen ..upam d bo 5..pa smo zvedl kok smo anglo pisal (smo jo pisal usredo) in sm 5 pisala Dulce.^^ 757510 to jz Dulce.^^ 693137 pol mam 6-zadn class glasbene teorije naredla s 5 Dulce.^^ 526960 čeprou nism nč znala mamo tazga učitlna k je reku da nj grem dol...k ms bla pred tablo pa je reku da smo bli "pridni" in je usm 5 dau nasledn tedn ns bo pa na pico pelu ker smo 6 let zdržal (drgač ns usak let pele na sladoled zj pa na pico k smo bli 6 let skp) Dulce.^^ Icon_mrgreen ..se je splačal (sam da pico dubim Dulce.^^ 371712 ) pol smo pa mel neki z nem smo predstavl staršm kua smo se letos naučl Dulce.^^ 548296 in smo 1 uro pa pou mogl že tm mogl bit Dulce.^^ 548296 smo se najbl ubrukal..blo je pa boriiing Dulce.^^ 135166
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime7th June 2009, 8:30 pm

6.6.
nč posebnga...dan pač kt usi drugi :-D
7.6.
uau...dons pa rojstn dan heart tko sm spala pa tko kr na enkat slišm enga k poje use najbolše za te...in pol udprem uči in tko celo familiio u moji sobi k so pel...pol tko ustanem pa mi usi čestitajo pol tamau čestita pa mi da darui..bla ena škatla zavita v dariln papi..men se ni sanal niti kua je tto...in pol mal odvijem in vidm neki nok pisat..in pol odvijem do konca in vidm Nokia 5320 XpressMusic..waw..dobla sm nou fon heart najlepši je evo ga: http://www.letsgomobile.org/images/news/nokia/nokia-xpressmusic-5320.jpg
men je tok ušeč :wub ma res največ funkcij..u primerjavi s prejšnmu je prejšn ena škatla brezvezna..tale je pa waw roll nabl sm naudušena..čeprou boste kšni misll da sm mal preveč navdušena..sam ker je fon najlepši :wub pa še kuj je blo gor naložen ceu album od killrsou pa še videospot od human heart
obožawam ga...pol pa pridejo še teta, botrca, pa teta&stric&sestrične...tko da...komi čakam...faf...hudo mi je an... heart


Last edited by Dulce.^^ on 8th June 2009, 10:33 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Dulce.^^
Moderator
Moderator
Dulce.^^


Število prispevkov : 448
Reputation : 2
Age : 27

Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime8th June 2009, 10:32 pm

8.9

ok..moj dan se je začeu tkole:

~zbudila sm se ob šestih in pojedla, se umila, in šla u šolo
~1. uro mel glasbo.. Dulce.^^ 135166
2. ura tehnka..dokončal smo izdelk k smo ga delal in sn dobla 5 Dulce.^^ 526960
3.ura nema...naslednič sm uprašana Dulce.^^ 122642
4.ura angla...nepravilce pisal... Dulce.^^ 122642 upam da bo ql..a
5. ura španščina...mah hrano obdelval...itak mam že zaklučen tko da..pa znam tut...k je itak najbl lahk jezk an... Dulce.^^ Icon_mrgreen
pol sm mela veruk..je zvezke pobrou..upam d bo ql...
pol sm dam pršla in pojedla kosiu...pol šla na bajk sm se pelala mal ukrog an...:D mogla mal..
pol sm češne rabutala Dulce.^^ 693137
pol sm šla k sestrični/sosedi k ma tamale mačke Dulce.^^ 939540 tok so cort Dulce.^^ 939540 i so me čist popraskal...
pol sm šla not pa gledala rebelde..pol mla po fonu brskala Dulce.^^ Icon_mrgreen pol šla pa na net Dulce.^^ Icon_mrgreen
Back to top Go down
https://anahi-belive.slovenianforum.com
Sponsored content





Dulce.^^ Empty
PostSubject: Re: Dulce.^^   Dulce.^^ I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Dulce.^^
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Anahi Belive Eslovenia :: Spletni dnevniki-
Jump to: